In EnglishEesti keeles
Ostukorv 0
PRIVAATSUS

Kasutades meie veebilehte, nõustute siintoodud isikuandmete töötlemise põhimõtetega. Kasutame Teie isiklikke anmeid vaid tellimuse ja maksete töötlemiseks, kauba kohaletoimetamiseks, Teiega infovahetuse pidamiseks ning päringutele vastamiseks.

Säilitame andmeid ainult nii kaua, kui see on Teile teenuste osutamiseks vajalik või seadustega nõutud. Pärast dokumendi või andmete säilitamise vajaduse möödumist dokumendid ja/või andmed nende kohta hävitatakse nõuetekohaselt. Samuti kustutatakse infosüsteemidest pärast säilitustähtaja möödumist Teie isikuandmeid puudutavad andmed.

Isikuandemete töötlemine

Me ei edasta, müü ega vaheta isikuandmeid turunduslikel eesmärkidel kunagi kolmandatele osapooltele. Andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele vaid meiepoolsete kohustuste täitmiseks, näiteks maksete teostamiseks või veoettevõtetele kaupade tarnimiseks. 

Oleme kohustatud edastama Teie isikuandmed vastavatele organitele ka tulenevalt õigusaktides sätestatust (nt kriminaalmenetlus, läbiotsimisorder, kohtukutse või kohtuotsus).

Shopify

Meie veebipoe käigushoidmise eest vastutab Shopify ning isikuandemete turvalise hoiustamise eest vastutab Shopify.