In EnglishEesti keeles
Ostukorv 0

KAUBA EEST TASUMINE

Kauba eest saab tasuda PayPali kontol olevate vahendite, deebet- või krediitkaardi või ettemaksuarve alusel pangaülekandega.

PayPal

Kui Teil on juba olemas PayPali konto ning soovite tasuda kontol olevate vahendite või kontoga seotud krediit- või deebetkaardiga, valige makseviisiks PayPal, logige sisse oma kontole ning kinnitage tellimus.

Visa, Mastercard, American Express ja Discover krediit- ja deebetkaardid

Krediit- või deebetkaardiga tasumiseks valige makseviisiks PayPal, sisselogimise lehel valige "Pay with credit card", sisestage oma kaardiinfo ning kinnitage tellimus.

 

Pangaülekandega tasumine

Tasumine pangaülekandega ettemaksuarve alusel meie pangakontole SEB Pangas. Valige makseviisiks Pangaülekanne ning kinnitage tellimus. E-postiga saadame Teile tellimuse kinnituse, ettemaksuarve allalaadimise lingi leiate e-kirjast või tellimuse info lehelt.

 

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Elektroonilised tooted

Kõik õpetused on saadaval PDF failidena.

Tasudes elektroonilise kauba eest PayPali või krediit- või deebetkaardiga, saadame allalaadimiseks vajaliku(d) lingi(d) e-kirjaga kohe peale makse kinnitamist, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Tasudes pangaülekandega, jõuavad õpetused Teieni 24h jooksul peale makse laekumist.

Valmis mänguasjad ja komplektid

Reeglina postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Täpset tarneaega vaadake tootekirjeldusest.

Kaup jõuab Teie poolt valitud SmartPosti või Omniva pakiautomaati, Omniva postkontorisse või kulleriga valitud aadressile 2-6 päeva jooksul peale makse laekumist.

Tellimusele lisandub postikulu:
- Omniva pakiautomaati 2.90 - 4.90 EUR
- SmartPost pakiautomaati 2.80 - 4.90 EUR
- Postkontorisse 3.90 - 5.20 EUR
- Kulleriga valitud aadressile 5.20 - 7.50 EUR

Rahvusvahelised saadetised postitame maksikirja või standardpakina, mänguasjad tähituna. Postikulu ja tarneaeg sõltub saaja asukohast:

- Euroopa: 5.50 - 24 EUR, 5 - 10 tööpäeva
- USA ja Kanada: 6.20 - 24 EUR, 5 - 15 tööpäeva
- Austraalia and Uus-Meremaa: 6.20 - 24 EUR, 5 - 15 tööpäeva
- Ülejäänud maailm: 6.20 - 24 EUR, 10 - 20 tööpäeva

 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TAGASTAMINE

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Transpodikulu tagastamisele ei kuulu. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile kristi@spire.ee.

Elektrooniliste toodete müük on lõplik ning need tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu.

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada! Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.